Išmanioji durų spyna

Sveiki,

Kaip ir per ką valdote savo namų durų užraktą ? Kokius išmaniuosius durų užraktus naudojate, ką patartumėte rinktis ir ką apeiti ? Norisi geriausio varianto pagal kainą ir kokybę.

Išmanioji spyna tai brangiai kainuos, geriau imti kokį nors išmanųjį durų valdymo užrakta, tai yra prietaisą kuris valdys esama tavo durų užraktą. Buna toks cilindras dedasi iš vidines pusės.

pvz. išmanioji spyna Danalock v3 yra įvairių versijų, tiek bluetooth tiek zigbee, tiek z-wave, dar ir pagal durų spyna turi atsirinkti.

Nėra baisiai didelis ir gan padoriai gražiai atrodo.

Toks šiek tiek grubokas variantas. Galima bandyti naudotis ir kokia nors elektromagnetine sklendę.

Danalock durų užraktas kaina gal ir nėra bloga, bet mėgsta grybauti. Kartais būna neužrakinta o rodo, kad užrakinta, bandai užrakinti ir neužsirakina. Megsta atsijunginėti nuo wifi.
Yra būdas, kaip išspręsti šia problemą, bet truputi reikia pridėti rankas.

Galima panaudoti kokį nors sensorių ar magnetini ar infraredinį, priklauso nuo situacijos kuris jums labiau tinka. Jei naudosi magnetini sensoriu, tai magneta gali tvirtinti prie užrakto kaisčio, o daviklį į staktos rėma na kažkas panašaus, tada jei kaišitis užsuktas iki galo, gauni signalą, kad viskas savo vietoje. Atitinkamai ir tas pats ir su infrarediniu :)…

1 Like

Elektromagnetinė sklende pats planuoju naudoti, tik reikia nepamiršti, kad greičiausiai teks biški stakta prisitaikyti tai yra papjaustyti, kad ja isideti. Aišku jei durys dar tik daromas pagal užsakymą tai meistro galite paprašyti, kad iškart į stakta įdėtu, bus daug gražiau ir profesionaliu :slight_smile:

Tu apie tokia elektromagnetinė skeldę kalbi, kur liežuvėlį laiko ?

Tokias puikiai galima naudoti su shelly 1 relėmis, kai elektra paduota durys atrakintos, kaip relė atjungta durys užrakintos :).

Kur tokia čia kišti?