Išmanieji termostatai ir jų įrengimas

Domina informaciją apie grindinio šildymo termostatus ir jų įrengima, kokį prekės ženklą rinktis? Papasakokite iš savo patirties, ką ir kaip naudojate. Gal yra žmonių ar įmonių kurie galėtu pasidalinti informacija, kaip viskas vyksta. Jei namas yra vieno aukšto ir yra 4 kambariai ar reikia dėti termostatą į visus kambarius ar užtektu vieno ?

Domina wifi termostatai, pliusas integracija į Home assistant.

2 Likes

Mane taip pat domina, kad kas papasakotu plačiau ypač domina termostatai su Wifi ir integracija į Home assistant.

Sveiki, galime pasiūlyti grindų automatikos (wifi,home assistant) įrangą ir įrengimą.

O kokius prekes zenklus naudojate? Kokius termostatus?

Tech produkcija. Termostatai parenkami pagal poreikį (laidinis, belaidis, potinkinis, virštinkinis).

Būtų labai šaunu, kad kai turiste laiko plačiau papasakotumėte apie wifi termostatus. Kokius šiuo metu dažniausiai renkasi klientai ? Pagal ką yra nusprendžiama kiek reikės termostatų namui ar kiek kambarių tiek ir termostatų ? Pasidalinkite ir savo patirtimi. Palikite kontaktus, gal kas norės asmeniškai susisiekti.

Sveiki,

Termostatai parenkami pagal poreikį (laidinis, belaidis, potinkinis, virštinkinis,juodas, baltas, taip pat skirtingas ekrano dydis, termostato matmenys, dizainas). Termostatai dedami pagal temperatūros poreikį patalpoje, ypač aktuali svetainės-virtuvės erdvė, miegamieji, galimas skirtingų temperatūrų parinkimas skirtingu paros metu. Termostatai kabinami apie 150cm aukštyje. Daugiau informacijos galime suteikti telefonu.
(tel:37069498550)

1 Like

Yra kažkokie termostatai kurių reiktu vengti ? Sudėtingas valdymas ar mažai funkcijų, nekokybiški ?