Alexa integracija į home assistant

Ar verta integruoti alexa į home assistant ? Kiek žiūrinėjau tai nėra labai paprasta.

Na jei nori valdyti, tai ką esi prijungęs prie home assistant tai verta. O, dėl sudėtingumo tai nėra jau labai sudėtinga, tik reikia kantrybės ir viską tinkamai atlikti. Jei neesi visiškai žalias, tai neturėtu būti labai sunku.
Palieku video, kaip prijungti amazon alexa prie home assistant.

naudoju Alexa be gilios integracijos. Tiesiog ką reikia įjungiu išjungiu, šviesa, radija atidaro vartus tiesa vartai tai kiek kvailokai skamba:

  • Alexa gate on (atidaro)
  • Alexa gate on (uždaro) :slight_smile:

O, kaip suprasti be gilios integracijos ?

Alexa nesusieta su HA, ji valdo tuos pačius įrenginius kaip ir HA. Pvz. įsiūvi Tasmota fw., ir suteiki jungikliui pavadinimą “Lempa” tokį “pasigauna” ir Alexa ir HA, ar šiaip prijungi prie HA kokį įrenginuką kuris palaiko Alexa integracija. HA Alexa integracijos nėra, nepavyko aktyvuoti.

Bet, jei kažko alexa nepalaiko, ką palaiko HA, tai tada alexa ir valdyti nebegali ?

Yra ta integracija, ir tada daug daugiau galimybių atsiranda tarp alexos ir home assistant. Pradedant nuo to, kad gali valdyti visus įrenginius, kurie yra home assistant, baigiant tuo, kad gali daug ką nuveiktu su HA scenom, jas gali naudoti alexa`oje.

Na man nepavyko. Gal du vakarus pasiknisau ir mečiau tą reikalą. Šiaip Alexa pati pasigauna ir atpažysta daug įrenginių ypač tų kuriuos jau pats gamintojas įvardino ir užprogramavo darbui su Alexa taip pat ir savadarbiams jei fw Tasmota ar Espurna naudoji Alexa priima.
Mano siųlomas filmukas yra naujasnis dėl integravino Alexa į HA, bet ten visas reikalas tinkamai užregistruoti ir gauti aktyvavimo tokenus ar ką ten. Viską padariau ir jokių klaidų bet Alexa nepėra įrenginių sąraše ir viskas

Pamegink dar šita

šiaip užima laiko tas dalykas, bet reikia kantrybes ir viskas tikrai išeina ir tikrai verta :slight_smile: